Türk kullanıcılar için ödeme kolaylığı

YEEEEEEEYEEEEEEE Posts: 1,382

Evet arkadaşlar bildiğimiz üzere türk arkadaşlar ödemelerini paypal üzerinden yapamıyor, cherry credits üzerinden yapabiliyor ancak buda bize biraz zor ve fazla maliyet demek oluyor, 1 aylık abonelik için 10 dolar vermemiz gerekirken cherry nin aldığı komisyon ile bu tutar 13 14 doları buluyor ve diğer ücretli scriptlerden aldığımız zamanda bu komisyon dahada katlanıyor, bu durumu kolaylaştırmak için Ensage yönetimi tarafından yetkilendirildim.

1 aylık abonelik kaç tl ye tekabul ediyorsa o miktarı bana ödüyorsunuz bende size Ensage Store üzerinden alışveriş yapabileceğiniz 10 dolarlık kod veriyorum.

Comments

• v3b4v3b4 Posts: 2

dostum paypal dan satın alabilirsin. Ben aldım biraz araştır amerika adresi verip paypal hesabı acıyosun youtube de var vidyolar bende oradan bakıp satın aldım

• YEEEEEEEYEEEEEEE Posts: 1,382

@v3b4 said:
    dostum paypal dan satın alabilirsin. Ben aldım biraz araştır amerika adresi verip paypal hesabı acıyosun youtube de var vidyolar bende oradan bakıp satın aldım

buraya linkini falan atarsan cok sevinirim

• v3b4v3b4 Posts: 2

• serhat961serhat961 Posts: 1

Ödeme yapmak ıstıyorum fakat nasıl yapıcaz yardımcı olurmusunuz @YEEEEEEE

• YEEEEEEEYEEEEEEE Posts: 1,382

Discord uzerinden yardimci olurum @serhat961

Sign In or Register to comment.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!