Excuse me sir,
every start dota2 in button ensage with dx11, always dota2 not responding and closes, please help me,
but if I start dota with dx9, dota2 is running, but no display cheat menu.
Can you help me
???
По чему у меня при запуске через лаунчер пишет что нет контакта со стим и англ версия